Aktualitātes

Dambretes čempionāta rezultāti

14. martā Viļānu Bērnu un jauniešu centrā 26 dambretes spēles cienītāji pulcējās uz Viļānu novada atklāto čempionātu 64 lauciņu dambretē. Sacensībās piedalījās ne tikai Viļānu dambretisti, bet arī spēlētāji no Rīgas un Madonas.

Sacensību uzvarētāji tika noteikti četrās grupās.Bērnu grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Roberts Grušins (Rīga), otro vietu Artemijs Samuilovs (Viļāni), bet trešo vietu izcīnīja Edgars Strods (Viļāni).  Starp meitenēm uzvaru guva Anfisa Šabanova (Viļāni), otrajā vietā ierindojās Estere Smiltniece (Rīga), bet trešajā vietā Marta Kariņa (Rīga).

Pieaugušo grupā, kur piedalījās desmit vīrieši, pirmo vietu izcīnīja Ilgvars Gritāns (Viļāni), otro vietu ieguva Mārtiņš Asars (Viļāni), bet trešajā vietā ierindojās Ēriks Saprovskis (Viļāni). Sieviešu grupā pirmajā vietā Ineta Gritāne (Viļāni), otrajā vietā Ksenija Kudrjavceva (Viļāni), bet trešo vietu izcīnīja Laura Karpoviča (Madona).

Jāpiezīmē, ka jūnijā Viļānu novada Sporta skola organizēs 100 lauciņu čempionātu dambretē.