Aktualitātes

BJC audzēkņu padarītais un jaunie plāni

Pagājušā gada nogale Viļānu vidusskolas Bērnu un jauniešu centra audzēkņiem bija spraiga darba pilna. Par audzēkņu aktivitātēm pastāstīja centra vadītāja Aija Prauliņa.

Aizvadītā gada nogales aktivitātes

Floristikas un lietišķās mākslas pulciņu audzēkņi piedalījās sveču liešanā, svētku kompozīciju veidošanā, dažnedažādu netradicionālo eglīšu gatavošanā. Vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi darināja svētku atklātnītes, zīmēja savu visskaistāko Ziemassvētku egli, ar saviem darbiem piedalījās IV starptautiskajā bērnu zīmējumu konkursā “Draudzējas visas planētas bērni” (Uzbekistāna), veidoja dekorācijas skolas Ziemassvētku pasākumam.

Mazie keramiķi darināja zvaniņus, svečturus un citus svētku suvenīrus. Šaha un dambretes pulciņa audzēkņi ar panākumiem piedalījās turnīros un sacensībās. Ar saviem darbiem keramikas, floristikas un vizuālās mākslas pulciņu audzēkņi piedalījās biedrības “Atbalsts ” organizētajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā.

Jaunais mācību semestris sākās ar Jaungada pasākumu, kurā pulciņu audzēkņi piedalījās dažādās jautrās spēlēs un rotaļās, mielojās ar audzēkņu un skolotāju sarūpēto cienastu.

Gatavojas Latvijas un starptautiskajiem konkursiem

Vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi pašlaik gatavo darbus diviem starptautiskajiem vizuālās mākslas konkursiem - 43. starptautiskajam bērnu mākslas izstādei-konkursam “Lidice-2015” (Čehija) un UNESCO centra (Francija) organizētajam konkursam “Maskas”, savukārt dambretes pulciņa audzēkņi 24. janvārī dosies uz Salacgrīvas novada Liepupes vidusskolu, lai piedalītos Latvijas 68. skolēnu sporta spēlēs 64 lauciņu dambretē. Gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, mākslas pulciņu audzēkņi gatavo tērpu kolekcijas un veido radošos darbus konkursam - izstādei “Rakstu darbi”.

Informāciju sagatavoja

Aija Prauliņa

BJC vadītāja

2015-01-15
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A