Aktualitātes

Bērni attīstīja un pilnveidoja sociālās iemaņas

Bērni attīstīja un pilnveidoja sociālās iemaņas

Šī gada jūnija mēnesī Sociālajā atbalsta centrā „Cerība” notika vasaras atpūtas grupa Viļānu novada maznodrošināto, daudzbērnu un sociālā riska ģimeņu bērniem. Kopumā piedalījās 30 bērni vecumā no 6-13 gadiem. Vasaras grupas norisē dalībnieki īstenoja aktīvu, sportisku un radošu programmu.

Šogad vasaras atpūtas grupas organizēšanā piedalījās brīvprātīgie – Sņežana Jegorova organizēja radošās darbnīcas, kurās bērnus iepazīstināja ar dekupāžas tehniku un mācīja veidot ziedus no plastmasas pudelēm. Savukārt Oksana Jukalo vadīja bērnu aerobikas nodarbības.

Vasaras grupas ietvaros bērni apguva pirmās darba prasmes, kā arī attīstīja saskarsmes un sadarbības prasmes, kā arī fizisko sagatavotību. Noslēguma dienā 28.jūnijā bērni kopā ar saviem vecākiem devās aizraujošā ekskursijā uz Aglonas novadu, kur apmeklēja Latgales kulinārā mantojuma virtuvi „Mežinieku mājas”, Aglonas baziliku un Čertoka ezeru. No ekskursijas bērni atgriezās priecīgi un ar jauniem iespaidiem.

Vasaras grupa organizēta ar mērķi attīstīt un pilnveidot bērnu sociālās iemaņas, rosināt aktīvu izziņas darbību, bērnu radošo patstāvību un iniciatīvu.

Informāciju un foto sniedza

Rita Dmitrijeva

Sociālā atbalsta centra „Cerība” vadītāja

2013-07-19
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A