Aktualitātes

Aizritējis pludmales volejbola čempionāts

Aizritējis pludmales volejbola čempionāts

21.jūnijā Viļānu pilsētas stadionā norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm un vīriešiem. Kopumā sacensībās piedalījās desmit komandas no Rēzeknes un Dagdas novadiem, Ludzas, Varakļāniem, Viļāniem un Viļānu novada.

Četru sieviešu komandu konkurencē uzvarēja komanda „LiSa” (Jeļizaveta Puzāne un Santa Ostrovska), otrajā vietā ierindokās komanda „OK” (Olga Kopilova un Jekaterina Borisovska - Cvetkova), savukārt trešo vietu izcīnīja komanda „Dagda” (Alīna Kačanova un Daiga Krilova).

Vīriešu pludmales volejbola komandas spēlēja līdzvērtīgi, tāpēc vairākas spēles bija interesantas un rezultāts neparedzams. Čempionātā godpilno pirmo vietu ieguva komanda „Konstantinova” no Dagdas novada (Valdis Malinovskis un Artūrs Pitrāns), otrajā vietā ierindojās komanda „SRP” no Dekšārēm (Sandis Valenieks un Daniels Garančs), bet trešās vietas ieguvēji bija komanda „Bērzgale” (Oļegs Žukovs un Raimonds Kauliņš).

Prieks, ka pludmales volejbola čempionāta dalībnieki brauc uz sacensībām ar ģimenēm, jo tad arī bērni var lietderīgi pavadīt brīvo laiku, atbalstot vecākus.

SACENSĪBU REZULTĀTI

Informāciju sniedza

Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

Autores foto (sieviešu un vīriešu 1. - 3.vietu ieguvēju komandas)

2014-06-26
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A