Aktualitātes

Viļānu novadam labi rezultāti Veselības nedēļas pasākumos

Viļānu novadam labi rezultāti Veselības nedēļas pasākumos

Viļānu novads ierindojās 3. vietā vidējo novadu konkurencē pēc Veselības nedēļas aktivitāšu rezultātiem, piekāpjoties tikai Skrundas un Ropažu novadiem. Tas tika atzinīgi novērtēts 6. novembrī, kad Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās Latvijas Veselības nedēļas noslēguma pasākums. 

         

Visus dalībniekus sveica Latvijas sporta departamenta direktors Edgars Severs un LTSA (Latvijas Tautas Sporta asociācijas) ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenkova. Veselības nedēļa ir Eiropas Savienības starptautisks pasākums un šoreiz guva lielu atsaucību Latvijā. Pasākums pierādīja, ka Latvijā būtiski ir nodrošināt, lai sports būtu pieejams visiem.

Uz apalvošanu bija aicināti piedalīties visi pašvaldību, organizāciju un  biedrību dalībnieki, kuri palīdzēja organizēt Veselības nedēļu.  Tika pasniegti sertifikāti un pateicības. Apbalvošanas nominācijas dalījās sekojošajās grupās: mazie novadi, vidējie novadi, lielie novadi un Republikas pilsētas.

Šogad Veselības nedēļā Latvijā pasākumus organizēja vairāk nekā 70 Kustību aģenti jeb organizatori, notika vairāk nekā 400 pasākumi, iekļaujot ap 1000 aktivitātes un dalībnieku skaits sasniedza 32 000.

Viļānu novada Sporta skola izsaka pateicību par atsaucību un līdzdalību Veselības nedēļas organizēšanā visiem pasākumu vadītājiem un dalībniekiem, un cer uz sadarbību arī nākamajā gadā, lai varētu iesaistīt vēl vairāk Viļānu novada iedzīvotājus dažādās veselīgās fiziskās aktivitātēs!

Informāciju sagatavoja

Lolita Malinovska

Viļānu novada Sporta skolas metodiķe

2014-11-21
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A