Aktualitātes

Viļānu novada iedzīvotāji tiek aicināti uz vietējo zemnieku produkcijas tirdziņu Rēzeknē, kurā piedalās arī mūsu novada ražotāji

Viļānu novada iedzīvotāji tiek aicināti uz vietējo zemnieku produkcijas tirdziņu Rēzeknē, kurā piedalās arī mūsu novada ražotāji

Lai mudinātu iedzīvotājus uzturā lietot kvalitatīvu vietējās izcelsmes produkciju, vienlaikus atbalstot savus zemniekus, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa, sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību,  29. augustā, no plkst. 9.00. Rēzeknes novada pašvaldības foajē, Atbrīvošanas alejā 95A, organizē jau otro vietējo zemnieku produkcijas tirdziņu, kurā piedalās arī Viļānu novada vietējās produkcijas ražotāji. 

Arī šoreiz pircējus gaidīs dažādu veidu lauku sieri- sāļi un saldi, no Viļānu novada, kuru Dekšāres pagastā gatavo Vineta Knipa. Jaunums būs arī LPKS “Viļāni” produkcija, kooperatīvā sabiedrība piedāvās savu jaunumu, Viļānu novadā ražotu biezpienu, krējumu, sviestu, jogurtu un kefīru. Tirdziņā būs iespēja iegādāties arī augļus un dārzeņus, ogas, medu, paipalu olas, priežu čiekuru ievārījumu, un tējas no Rēzeknes novada saimniecībām.

Tirdziņā pircēji varēs ne tikai iegādāties vietējo zemnieku izaudzēto un sarūpēto, bet tas kalpos arī kā kontaktbirža, lai dibinātu ciešākus kontaktus pircēju un ražotāju starpā, veidojot lauksaimniecības produkcijas tiešās tirdzniecības kustību.

Ikviens tiek aicināts izmantot iespēju, atnākt, apskatīties un iegādāties tik tiešām kvalitatīvu, veselīgu un drošu pārtiku!

Informācijas avots: www.rezeknesnovads.lv

2014-08-28
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A