Aktualitātes

Apsprieda Viļānu Brīvības ielas tilta rekonstrukciju

Apsprieda Viļānu Brīvības ielas tilta rekonstrukciju

19. augustā notika Viļānu novada pašvaldības un VAS „Latvijas Valsts ceļi” pārstāvja Edgara Stroda tikšanās, kā bija norunāts satiksmes ministra Anrija Matīsa vizītes laikā šī gada jūlijā.  Šoreiz tika apspriesti ar transporta infrastruktūru saistītie jautājumi, kas, kā atzina E. Strods, ir aktuāli gan pašvaldībai, gan arī VAS „Latvijas Valsts ceļi”.

Galvenais jautājums, ko izskatīja tikšanās laikā, bija Brīvības ielas tilta pār Maltas upi rekonstrukcija. Tika izskatīti veidi, kā pēc iespējas labāk realizēt šo tiltu, un nolemts cieši sadarboties ar pašvaldību arī turpmāk.  Sadarbības mērķis ir nodrošināt, lai infrastruktūras objekti būtu tādā stāvoklī, kādā tas ir nepieciešams.

Runājot par Saules ielas tiltu pār Maltas upi, E. Strods atzina, ka šī tilta būvēšana ir cieši saistīta ar Brīvības ielas tilta rekonstrukciju. Saules ielā pagaidu tilta būve nav racionāla, ir nepieciešams būvēt pastāvīgu tiltu, kas būtu izmantojams ne tikai Brīvības ielas tilta remonta laikā, bet arī pēc tam. Līdz ar to būtu iespējams pilnīgi rekonstruēt arī Brīvības ielas tiltu. VAS „Latvijas Valsts ceļi” palīdzēs pašvaldībai ar ekspertīzes jautājumiem, kā arī tiks sniegta palīdzība, nosakot tilta pašreizējo stāvokli.

E. Strods izteica pateicību iedzīvotājiem par sapratni ceļa remontdarbu laikā. Diemžēl, bez satiksmes ierobežojumiem veikt remontdarbus nav iespējams. Tikšanās laikā pašvaldības pārstāvji tika informēti arī par nākotnes plāniem, kas ir saistīti ar ceļu A12, kur tiks būvēts rotācijas aplis. Būvdarbi varētu sākties 2016. gadā. 

 

Informāciju sagatavoja

Margarita Isajeva

sabiedrisko attiecību speciāliste

2014-08-21
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A