Aktualitātes

„Greentrials Bike Tour” ekstrēmo velosportu šovs Viļānu novada svētkos

„Greentrials Bike Tour” ekstrēmo velosportu šovs Viļānu novada svētkos

16. augustā plkst. 13:00 viļānieši un pilsētas viesi Viļānu novada svētku ietvaros varēs noskatīties aizraujošu ekstrēmo velosportu šovu, ko piedāvās "Greentrials Bike Tour."

„Greentrials Bike Tour” šogad piedzīvo trešo sezonu. Šova līmenis konkurē ar Vācijā un Francijā pieejamajām programmām. Pateicoties tūres ģenerālsponsoram Ādažu čipsi, ir uzbūvēts pārvietojamais mini skeitparks, kas dod iespēju izpildīt grandiozākos no ekstrēmās velo kultūras trikiem. Parasti šos trikus jaunieši izpilda skeitparkos, taču tagad šos trikus var aizvest uz  jebkuru vietu Baltijā.

Noskaties "Greentrials Bike Tour" promo video ŠEIT.

Šogad "Greentrials Bike Tour" paredzēti vismaz 20 pieturas punkti. Tūre aptver visu Latviju, viesojoties Jelgavā, Brocēnos, Ķegumā, Valkā, Alojā, Mērsragā, Engurē, Cesvainē, Ozolniekos, Viesītē, Neretā, Viļānos un Vārkavā, un Lietuvā Alytus, Birži, Plunge un Janova, kā arī dažās pilsētās Igaunijā. Interaktīva tūres karte pieejama Greentrials komandas draugiem.lv lapā. http://www.draugiem.lv/greentrials/

Greentrials komanda pastāv jau vairāk nekā 5 gadus, pulcējot dažādu ekstrēmu sporta veidu pārstāvjus uz diviem riteņiem un pārstāvot dažādus triāla un BMX sporta veidus. Greentrials komanda, izmantojot šo braucēju spējas, veido dažādus priekšnesumus, kurus var vērot pilsētas svētkos un privātos pasākumos. Tā ir iespēja labākajiem sportistiem hobiju pārvērst par profesionālu nodarbi.

Tūres ģenerālsponsors: Ādažu čipsi. Par jaunumiem un tūri palīdz stāstīt Inbox.lv, Tvnet, Spoki.lv, Capital FM un Pilseta24.lv.

Informē Greentrials komandas menedžeris Jānis Lācis.

e-pasts janis@greentrials.lv

Tālrunis 25996382

2014-07-25
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A