Aktualitātes

Bērnu un jauniešu centra audzēkņu darbi Dziesmu un deju svētku izstādē

Bērnu un jauniešu centra audzēkņu darbi Dziesmu un deju svētku izstādē

Gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 8. aprīlī Daugavpilī notika Latgales novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas svētki “Rakstu darbi”. Izstādē, kura notika Marka Rotko mākslas centrā, tika izstādīti arī Viļānu vidusskolas Bērnu un jauniešu centra pulciņu audzēkņu darbi. 

Konkursa laureātu vidū ir vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi Alise Klinta Broka un Armands Prauliņš (skolotāja Aija Prauliņa) un floristikas pulciņa audzēkne Ksenija Kudrjavceva (skolotāja Elza Šarova), kuru darbi piedalīsies Dziesmu un deju svētku izstādē Rīgā.

Tērpu kolekciju skatē – konkursā Viļānu vidusskolas Bērnu un jauniešu centra audzēkņi piedalījās ar tērpu kolekciju “Dubultspēle”, kura sastāvēja no divām daļām. Pirmā daļa ir veidota no tumša auduma tunikām ar uzgleznotām un spiedogiem dekorētām krāsu līnijām un laukumiem (vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Aija Prauliņa). Otrā daļa ir veidota no “Crazy wool” tehnikā darinātiem svārkiem un vestēm (floristikas pulciņš, skolotāja Elza Šarova). 19 tērpu kolekciju vidū žūrijas atzinību – I pakāpes diplomu ieguva tērpu kolekcijas “Dubultspēle” vizuālās mākslas pulciņa apgleznotās tunikas.

  

Aija Prauliņa

Viļānu vidusskolas

Bērnu un jauniešu centra vadītāja 

2015-04-15
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A