Aktualitātes

Panākumi vieglatlētikā un svarbumbu celšanā

Neskatoties uz to, ka pavasaris tikko sākās, Viļānu novada sportisti jau priecē ar saviem startiem vieglatlētikas un svarbumbu celšanas pavasara sacensību posmos.

Vieglatlētika

27.martā Ludzā notika Ludzas Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās, kur piedalījās Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti. Sacensības tika rīkotas divos posmos – rudens un pavasara sezonā.

Rezultāti:

Laura Sondore - 1.vieta augstlēkšanā un 2.vieta tāllēkšanā.

Elīna Spridzāne - 2.vieta tāllēkšanā

Laura Sermā - 1. vieta 60 m skrējienā un 2.vieta tāllēkšanā.

Olga Belova - 1.vieta 1000 m skrējienā.

Viktorija Indāne - 3.vieta 1000 m skrējienā.

Izsakām pateicību trenerēm Jeļenai Tarasovai un Lindai Kāpostei par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

Svarbumbu celšana

4. aprīlī Gulbenē norisinājās Latvijas kausa 3.posms svarbumbu celšanā, kurā piedalījās Viļānu novada svarbumbu celšanas sporta kluba „Viļānu bitīte”.

Mārīte Vīčā ieguva 3.vietu sieviešu grupā, kā arī 2.vietu veterānu grupā. Samanta Nagle ieguva 3. vietu junioru un jauniešu grupā, bet Līga Konopecka ieguva 3. vietu sieviešu grupā.

Jauniešu grupā Andrejs Naumovs un Mihails Koniševskis katrs savā svara kategorijā izcīnīja 1.vietas, un iegūtie rezultāti bija personīgie rekordi. 2.vietu izcīnīja Edijs Strušels, uzrādot personīgo rekordu. 3.vieta Raivim Kuševskim un Konstantīnam Začestam. Junioru un vīriešu grupā 2. vietu ieguva Raivis Garančs.  Junioru grupā 2. vietu izcīnīja Artūrs Volks. Aldis Rutkovskis ieguva 2.vietu vīriešu grupā un 3.vietu veterānu grupā. Veterānu grupā savā svara kategorijā 1.vietu izcīnīja Juris Strušels.

SK „Viļānu bitīte” 3. posmā komandu kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu jauniešu grupā. Nākamās sacensības svarbumbu celšanā būs LSVS veterānu sacensības, kas notiks 2. maijā Daugavpilī.

Sporta klubs „Viļānu bitīte” aicina pievienoties veterānus (vīriešus 40+ un sievietes 35+) Viļānu novada komandai dalībai šajās sacensībās. Informācijai: Aleksejs (t.28646365).