Aktualitātes

„Viļānu bitītes” starti svarbumbu celšanas sacensībās

31. janvārī Daugavpils novada Sventē norisinājās Latvijas kausa 1. posms svarbumbu celšanā, kurā piedalījās arī Viļānu novada svarbumbu celšanas sporta kluba „Viļānu bitīte” sportisti, gūstot labus rezultātus.

Kristīne Vīča sacensībās izcīnīja godalgoto 1. vietu jaunietēm. Samanta Nagle ierindojās 3. vietā jauniešu grupā un izcīnīja 1. vietu junioru grupā.  Mārīte Vīča ieguva 2. vietu sieviešu grupā un 2. vietu veterānu grupā. Līga Konopecka ieguva 3. vietu sieviešu grupā.

Andrejs Naumovs izcīnīja 2.vietu jauniešu grupā, un 3. vietu šajā grupā izcīnīja Viļānu sporta kluba pārstāvis Alvis Putniņš. Raivis Garančs ieguva 2. vietu junioru grupā un 3. vietu vīriešu grupā. Aldis Rutkovskis ieguva 2.vietu vīriešu un veterānu grupā. Veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Juris Strušels.

Prieks, ka svarbumbu celšanas sacensībās daudzi sportisti piedalījās pirmo reizi. Otrais posms notiks 28. februārī Rūjienā. Novēlam veiksmi!