Aktualitātes

„Viļānu bitītei” augsti rezultāti Latvijas kausa pēdējā posmā

Šā gada 9.novembrī Jēkabpilī norisinājās Latvijas kausa pēdējais – 5.posms svarbumbu celšanā, kurā piedalījās arī Viļānu novada svarbumbu celšanas sporta kluba „Viļānu bitīte” sportisti, gūstot izcilus rezultātus.

Zinta Veipa izcīnīja godalgoto 1.vietu jauniešu grupā un 3. vietu sieviešu grupā, bet Samanta Nagleierindojās 2.vietā jauniešu grupā. Vīriešu konkurencē jauniešu kategorijā 2.vietu izcīnīja Viļānu sporta kluba pārstāvis Raivis Garančs un Artūrs Volks, savukārt 3.vietu – Aleksandrs Balabolins.

Aldis Rutkovskis ieguva 2.vietu vīriešu grupā. Veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Juris Strušels un Aldis Rutkovskis.

5.posma kopvērtējumā jauniešu komanda ierindojās godpilnajā 3.vietā deviņu komandu konkurencē, savukārt pieaugušie desmit komandu konkurencē izcīnīja 6.vietu.

Gada kopvērtējumā savā svara kategorijā un vecuma grupā Latvijas kausus izcīnīja Zinta Veipa jaunietēm, Aldis Rutkovskis, Ivars Bečs un Juris Strušels veterāniem. SK „Viļānu bitītei” gada kopvērtējumā 3.vieta jauniešu grupā.