Aktualitātes

„Samsung skola nākotnei”: piedalīsies arī Viļānu vidusskolas skolotāji

„Samsung skola nākotnei”: piedalīsies arī Viļānu vidusskolas skolotāji

Jau trešo gadu pēc kārtas Samsung īsteno projektu „Samsung Skola nākotnei” – bezmaksas skolotāju digitālo apmācību programmu, kuras mērķis ir veicināt mūsdienīgas un radošas mācības Latvijas skolās. Ieguvēji no dalības šajā projektā ir ne vien skolotāji, bet arī skolēni. Šogad „Samsung Skola nākotnei” pieteicās 117 skolas. Finālam tika izvēlētas tikai 10 skolas, tajā skaitā arī Viļānu vidusskolas skolotāju komanda, kas varēs apgūt programmas piedāvātās apmācības. 

2015. gadā tiks īstenots projekta otrais posms – „Skolotājs 3.0”, kura ietvaros jau februārī 40 Latvijas skolu direktori un skolotāji uzsāks apmācības. To vidū ir arī Viļānu vidusskolas skolotāji.  Līdz maijam programmas dalībnieki pilnveidos savas digitālās prasmes, gūs ieskatu pārmaiņu vadībā un apgūs līderības prasmes. Tiks rīkoti iedvesmas braucieni uz kaimiņvalstīm, tikšanās ar erudītiem cilvēkiem, kā arī katra komanda sadarbosies ar savu mentoru, kas izstrādās savas komandas skolai pārmaiņu plānu.  Mācību gaitā komanda, kas parādīs vislabākos sasniegumus, iegūs balvu – 10 000 eiro Samsung tehnoloģijām savai skolai.

Skolotājiem ir ne tikai jāmāca, bet arī nepārtraukti jāmācās pašiem. Šis ir viens no tiem gadījumiem. Novēlam Viļānu vidusskolas skolotājiem veiksmi jaunu prasmju apguvē!

Margarita Isajeva

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Informācija: Samsung Skola nākotnei

2015-02-09
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A