Aktualitātes

„Kopā darām, kopā varam!”

„Kopā darām, kopā varam!”

Meklēja dārgumus, mazgāja veļu, vāca ražu un iesaistījās vēl daudzās citās interesantās aktivitātēs – to visu darīja Viļānu novada atraktīvākās un aktīvākās ģimenes, piedaloties novada ģimeņu sporta svētkos „Kopā darām, kopā varam!” Aizvadītajā sestdienā, 20. jūlijā Viļānu Lakstīgalu salā pulcējās septiņas novada ģimenes, lai cīnītos par uzvarētāja kausu, ko pēc aizraujošas cīņas ieguva sportiskā Ozoliņu ģimene – komanda „Ozo”.

Svētki iesākās ar dalībnieku iesildīšanos un rīta rosmi, bet turpinājās jau ar desmit sportiskām un jautrām aktivitātēm, kurās ģimenes demonstrēja savu veiklību, prasmes un atjautību.

Viļānu novada Sporta skolas pārstāve Lolita Malinovska cer, ka arī turpmāk vecāki vēl aktīvāk iesaistīsies sporta aktivitātēs, dāvājot saviem bērniem prieku. Šādi ģimeņu sporta svētki šogad Viļānos norisinājās pirmo reizi, bet ne pēdējo – šis pasākums turpmāk tiks rīkots katru gadu ar mērķi veicināt ģimeņu saliedēšanos un iesaistīšanos kopīgās aktivitātēs.

Svētku noslēgumā visi dalībnieki saņēma medaļas, diplomus, saldumus un veicināšanas balviņas. Tā kā sportošanu uz brīdi iztraucēja lietus, pa to laiku dalībnieki cienājās ar gardu, uz ugunskura vārītu zupu.

L.Malinovska izsaka pateicību SIA „Vamirs” vadītājai M. Račinskai par sarūpētajām balvām, Viļānu kultūras nama darbiniekiem par darbošanos pie zupas katla un skaņu pults, kā arī Viļānu novada pašvaldības policijas inspektoram Valentīnam Laizānam par drošības nodrošināšanu.

Paldies visiem dalībniekiem un viņu līdzjutējiem!

Informāciju sniedza

Lolita Malinovska

Viļānu novada Sporta skolas metodiķe

Foto - Ilze Sondore

2013-07-24
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A