Aktualitātes

„Bitīte” piedalās Eiropas Sporta nedēļā

„Bitīte” piedalās Eiropas Sporta nedēļā

Ar Eiropas Komisijas atbalstu no 2015. gada 7. līdz 13. septembrim visā Eiropā notiks pirmā Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā Latvijā un vēl 31 Eiropas valstī nedēļas garumā tiks organizētas sportiskas un veselīgam dzīvesveidam veltītas aktivitātes visdažādākajām mērķauditorijām.  

Pirmajā Eiropas Sporta nedēļa iesaistījās arī Viļānu pagasta pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte”.  Tā tika atklāta ar rotaļām un stafetēm svaigā gaisā, otrdien vingroja viss pedagoģiskais un tehniskais bērnudārza kolektīvs. Trešdien bērniem ir paredzētas aktivitātes ar riteņiem, skrejriteņiem un skrituļslidām. Ceturtdien vingros visi bērni, savukārt piektdien Sporta nedēļas pasākumi tiks apvienoti ar Tēva dienu.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir ne vien iedvesmot eiropiešus būt aktīviem šajā konkrētajā nedēļā, bet mudināt būt tādiem visu gadu. Ikviens aicināts savas sportiskās aktivitātes, gatavošanos Eiropas Sporta nedēļai vai pašu pasākuma norisi dokumentēt, izmantojot kampaņas aicinājumu: “Esi aktīvs!” (tēmturis sociālajos tīklos - #BeActive) 

2015-09-10
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A