Aktualitātes

“Viļānu Bitīte SK” ar labiem rezultātiem startēja Latvijas kausa izcīņas II posmā

1.aprīlī Rugāju sporta centrā norisinājās 2. Latvijas kausa izcīņas posms svarbumbu celšanā. Sacensībās katrā svara, vecuma un dzimuma kategorijā kopā startēja 100 dalībnieki astoņās komandās – “Viļānu Bitīte SK”, “ DBT – Daugavpils novads”, “Rugāju – Jaungulbeneы SC”, “Vecumnieku S-K”, “Rēzeknes tehnikums”, “DT”, “RTU”, “Jēkabpils JASK”.

Sacensības sākās ar atklāšanas ceremoniju, kur Rugāju novada domes priekšsēdētājas vietnieks Andris Leons, vēlot sportistiem labus rezultātus un veiksmi, teica: “Lai arī šis ir individuālais sporta veids, tāpat Jūs esat kā vienota ģimene, kura jūt līdzi un priecājas par biedru rezultātiem. Un, lai arī šis sacensību veids ir grūts, prasa lielu meistarību, izturību, dzelžainu gribasspēku, taču jūs vienmēr mākat pat sevi pastāvēt, sevi aizstāvēt un jums ir savs moto: “Es to vēlos un es to panākšu!””

Komandas “Viļānu Bitīte SK” dalībnieku godalgoto vietu ieguvēji:

Juniorēm savās svara kategorijās 2.vietas izcīnīja Aļona Naģele, Kristīne Vīča un Svetlana Aleksandrova, 3.vietu ieguva Kristīne Ikauniece. Junioru grupā savās svara kategorijās zelta medaļu izcīnīja Mihails Koniševskis, Raivis Garančs ieguva 3.vietu.

Sieviešu grupā savās svara kategorijās 1.vietu izcīnīja Aļona Naģele, 2.vietu Inta Cvilikovska, 3. vietā ierindojās Svetlana Aleksandrova. Vīriešu grupā savās svara kategorijās 2.vietu izcīnīja Mihails Koniševskis un  3.vietu ieguva Aldis Rutkovskis.

Veterāniem savās vecuma grupās un svara kategorijās zelta medaļas izcīnīja Aldis Rutkovskis, Pēteris Plots, Jānis Vaivods un Aleksejs Gritāns. 2.vietas ieguva Andris Strupītis un Ananijs Matvejevs, 3.vietu – Artis Malta.

Kopvērtējumā 2.posmā pieaugušo komanda izcīnīja 2.vietu un juniori ieguva 3.vietu. Prieks par komandas “Viļānu Bitīte SK” dalībniekiem, kuri sacensībās uzrādīja labus rezultātus. Nākamais kausa izcīņas posms svarbumbu celšanā notiks aprīļa beigās Vecumniekos. Vēlam veiksmi sportistiem!

Teksts: Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas