Aktualitātes

“Viļānu bitīte” turpina gūt labus rezultātus sacensībās

Šā gada 7.decembrī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā, kurā piedalījās arī Viļānu novada svarbumbu celšanas sporta kluba „Viļānu bitīte” sportisti, gūstot labus rezultātus.

Zinta Veipa izcīnīja godalgoto 1.vietu jauniešu grupā un 3. vietu junioru grupā, bet Samanta Nagle ierindojās3.vietā jauniešu grupā.

Artūrs Volks izcīnīja 1.vietu jauniešu un junioru grupā. Jauniešu grupā 2.vietu izcīnīja Viļānu sporta kluba pārstāvis Aleksandrs Balabolins savukārt 3.vietu – Raivis Garančs un Kaspars Puzāks.

Aldis Rutkovskis ieguva 3.vietu vīriešu un veterānu grupā. Veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Juris Strušels, bet2.vietu Ivars Bečs.

Kopvērtējumā jauniešu komanda ierindojās godpilnajā 2.vietā astoņu komandu konkurencē.