Aktualitātes

“Bitītē” atzīmēta Pasaules sniega diena

“Bitītē” atzīmēta Pasaules sniega diena

Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas Slēpošanas federācija (LSF) aicina pašvaldības, izglītības iestādes, sporta bāzes un citus aktīvās dzīves organizatorus rīkot “Pasaules Sniega Dienas 2017” pasākumus, lai kopīgi atzīmētu sniega svētkus.

Otro gadu pēc kārtas Pasaules Sniega diena tika atzīmēta arī pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte”. Ieradās Sniegavīrs, kurš bija noskumis – viņam nav draugu, ar kuriem atzīmēt savu dzimšanas dienu. Laika apstākļu dēļ bērniem sniegavīrus neizdevās uzcelt, taču bērni aicināja Sniegavīru kopā ar viņiem vingrot, piedalīties ziemas stafetēs un izbaudīt baltā sniega burvību. Katra bērnudārza grupiņa „ cepa” un izrotāja sniega torti gan savam priekam, gan lai iepriecinātu Sniegavīru. Ar skaistām, krāsainām ledus figūriņām tika rotāta gan sēta, gan krūmi, gan koki.

Pēc aizraujošā pasākuma bērni saņēma Vispasaules Sniega dienas 2017 apliecinājumus. Kopā ar Sniegavīru tiem izdevās sasniegt mērķi – nosvinēt dzimšanas dienu, izspēlējoties sniegā, atceroties ziemas sporta veidus, piepildot bērnu sirsniņas ar prieku un radot pozitīvas emocijas.

Teksts: Lāsma Malta

PII “Bitīte” sporta skolotāja

Foto: Ārija Strupiša, Margarita Isajeva 

2017-01-13
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A